Сигнали за корупция
С лице към хората
начало » Общински съвет » Общински съветници Мандат 2019-2023

ПП „Граждани за Европейско развитие на България” 

1

Нели Захариева Стоянова – Председател на общинския съвет
Образование: висше, магистър
Специалност: Предучилищна и начална училищна педагогика
Адрес за контакти: Община Враца, ул. „Стефанаки Савов” 6
e-mail: obsavet@vratza.bg

2

д-р Иво Кирилов Ралчовски – общински съветник
Образование: висше
Специалност: медицина

 3

Д-р Наташка Иванова Велчовска – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Медицина, Образна диагностика

4

Александър Пламенов Владимиров – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Социология

5

Сашка Иванова Александрова – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Мениджмънт
Специалност: Счетоводство и контрол

6

Деян Огнянов Бенински – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Финанси

7

Владимир Христов Христов – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Право
Специалност: Български език и история

8

Хенриета Георгиева Георгиева – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Право
Специалност: Икономика

9

Цветелина Николаева Здравкова – общински съветник
Образование: висше, магистър
Специалност: Агроинженерство – полевъдство

10

Васил Петков Василев – общински съветник
Образование: висше, магистър
Специалност: химия
Специалност: обществен ред и сигурност 

11

Светослав Калинов Арнаудов – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Маркетинг
Специалност: Счетоводство и контрол

12

Димитър Динков Динков – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Икономика

13

Момчил Димитров Калистратов – общински съветник
Образование: висше, магистър
Специалност: Маркетинг и мениджмънт

14

Тонка Милева Иванова – общински съветник
Образование: висше, магистър
Специалност: Маркетинг и мениджмънт

15

Таня Цветанова Георгиева – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Начална училищна педагогика
 16

Христина Симеонова Младенова – общински съветник
Образование: висше, магистър
Специалност: Специална педагогика и логопедия
 

  ПП „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ”

17

Момчил Иванчев Младенов – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Инженер

18

Цветелина Върбанова Дамяновска – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Право
Специалност: Икономика

19

Лъчезар Ангелов Генов – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Инженер – Транспортно и пътно строителство
Специалност: Стопанско управление

20

Мирон Драганов Иванов – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Инженер – технолог
Специалност; Организация на производството и управление на промишлеността

21

Бойко Борисов Ничев – общински съветник
Образование: висше, магистър
Специалност: Управление и планиране на НС
Специалност: Дипломация и национална сигурност
 

МК БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР – БДЦ  

22

Стефан Цветанов Стаменов – общински съветник
Образование: средно
Специалност: мебелно производство

23

Мирослав Пламенов Ангелов – общински съветник
Образование: средно
Специалност: Биология и химия

24

Ангел Иванов Иванов – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Треньор по кик бокс НСА 

 25

Екатерина Георгиева Илиева – общински съветник
Образование: средно
Специалност: Оператор в шевно производство
 

МЕСТНА КОАЛИЦИЯ БЪЛГАРИ ЗА АЛТЕРНАТИВА НА СТРАХА, ТОТАЛИТАРИЗМА И АПАТИЯТА (БАСТА)

26

Николай Емилов Николов – общински съветник
Образование: средно
Специалност: Икономика на промишлеността

27

Борислав Константинов Банчев – общински съветник
Образование: висше, магистър
Специалност: Икономика и банково дело

28

Найден Христофоров Василев – общински съветник
Образование: средно-специално
Специалност: Оператор на металорежещи машини
 

ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ

29

Красимир Симеонов Ангелов – общински съветник
Образование: средно специално
Специалност: художник

30

Марин Иванов Цветков – общински съветник
Образование: средно
Специалност: хуманитарен профил

31

Момчил Пламенов Янков – общински съветник
Образование: висше, магистър
Специалност: Политология, дипломация и национална сигурност

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ

32

Владислава Тошева Лакова – общински съветник
Образование: висше, магистър
Специалност: Счетоводство и контрол

33

Георги Димитров Генов – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Икономика на социално-културната сфера
 

ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ

34

Диляна Иванова Давидкова – общински съветник
Образование: висше
Специалност: Публична администрация
 35

Венелин Ценов Петров – общински съветник
Образование: висше, магистър
Специалност: Международни отношения, икономика
 

  ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ

36

Ирина Иванова Йорданова – общински съветник
Образование: висше, магистър
Специалност: Право
Специалност: История и география
 37

Румен Христов Петков – общински съветник
Образование: висше, магистър
Специалност: Начална училищна педагогика
Специалност: Психология
#
# # # #